Právě se nacházíte: O společnosti

THOR STEINAR - INFORMACE O E-SHOPU

Dobrý den
jsme internetový obchod, který se zabývá prodejem značek Thor Steinar, Yakuza, Mafia & Crime, West Coast Pit Bull , Ansgar Aryan Mighty Warrior.

Thor Steinar.

Thor Steinar je legendární německá registrovaná značka oblečení vyráběného společností MediaTex GmbH. Známku Thor Steinar zaregistroval v říjnu 2002 Axel Kopelke z města Königs Wusterhausen . Firemní logo se skládá z run Teiwaz- vítězství, ochrana a Sowulo-slunce-zdroj tepla a světla. Outdoorové oblečení vyčnívající z řad svou kvalitou a osobitým stylem.

Yakuza

Špičková kvalita použitých materiálů, potisk snesoucí nejpřísnější kritéria a především neotřelý vzhled. Pro ty, co nemizí v davu ,nebojí se provokace a pevně stojí na nohou. Styl módy, který dává najevo nelibost vůči lidským pokleskům i vlivu náboženství.

MAFIA & CRIME

Značka Mafia & Crime byla založena v roce 2007 s myšlenkou přijít s něčím novým a odvážných do světa módy a vystoupit z davu s odvážnými návrhy. To, co začalo jako malá nezávislá kolekce nyní funguje jako styl, co konkuruje velký značkám.
Mafia & Crime si zakládá na detailech a originalitě, která tuto značku odlišuje od ostatních.
F...CK the RULES, WE ARE FAMILIA

West Coast Pit Bull

Mladá značka si poměrně rychle našla své zakazníky i v České republice. Stává se vyhledávanou především kvuli vysoké kvalitě použitých materiálů a aplikací. Náměty motivů se pohybují kolem kontaktních sportů a samozřejmě psů.

Ansgar Aryan

Zaběhnutá značka s progresivními motivy a nekonvenčním stylem jasně dávající najevo styl nositele.

Mighty Warrior

Návrat k časům bojovníků. Velice kvalitní a čím dál více oblíbené oblečení nejen s vikingským tématem

Zdroj fotografie a texty - www.original-store.cz, www.mafia-and-crime.de, www.werwolf.sk, www.mightywarrior.cz, pittbull-shop.cz a www.nutrition-store.cz

Copyright © 2013 STEINAR.cz - všechna práva vyhrazena

Design by: bort.cz Code by: EasyWay Creative